Ljubav Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav Forum

Slike-Stihovi-Price-Pesme
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Evo me......

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.04.2015
Godina : 38
Lokacija : Negotin,Istocna Srbija

Evo me...... Empty
PočaljiNaslov: Evo me......   Evo me...... Icon_minitimeSub Apr 18, 2015 2:08 pm

Evo me.... isti...tvrdoglav..sa magicnim zvijezdama u ocima...vjerom u bolje sutra...jos me ima..jos se ne dam.....i gle cuda imam dusu..i ako su je kidali na milione komadica...ostao mi je jedan djelic...bas onaj koji sam ljubomorno od svih...grcevito u ruci cuvao...onaj koji me tjera naprijed...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Umijem ja da volim...cini mi se i previse.....ali ..umijem ja i da precrtam ...kao da nisu pojedinii postojali u mom zivotu...ehhhh...ne znam ja da kunem....niko me tome učio nije.....i bolje je tako.
Bitno da me ima.....da svuda stignem...nisu me nedace polomile na dva djela...Neka znaju svi...
umijem ja da oprostim...ali ne sve...Volim ljude...posebne.Brzo se poput feniksa podignem,uvrede zaboravim...ali ne sve...Nisam zlopamtilo...ali pamtim...i kada pojedini pomisle da sam zaboravio...Sve sa osmjehom naplatim..Onaj ko je dobar prema meni moju dobrotu osjeti...Za prave ljude u pakao idem...A onim losim...Potrudim se da pokazem put ka njemu....Posto nisu postovali moje prisustvo,neka ih...neka se naviknu na moje odustvo...Ne dam im da mi lome krila....jos se nisam sebe i zivota odrekao...
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubavforum.serbianforum.info
 
Evo me......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav Forum :: Price-
Skoči na: