Ljubav Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav Forum

Slike-Stihovi-Price-Pesme
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 A ipak VOLIM TE.

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.04.2015
Godina : 38
Lokacija : Negotin,Istocna Srbija

A ipak VOLIM TE. Empty
PočaljiNaslov: A ipak VOLIM TE.   A ipak VOLIM TE. Icon_minitimePet Apr 17, 2015 8:25 pm

Znala sam da ne smem, ali nesto je bilo jace, neka cudna sila uvukla se medju nama. Oboje smo bili zauzeti i oboje smo drhtali kad se pogledamo. Nista se nije desilo medju nama, pa cak ni onaj bezopasan poljubac, ali nesto se dogodilo, nesto mnogo opasnije od poljupca i vodjenja ljubavi. Bili smo satima u istom stanu, slucajni dodiri prstiju u prolazu, drhtaj mog tela kad si tu. Nisam mogla ili mozda nisam zelela da kontrolisem taj osecaj koji je raso u meni iz dana u dan. Znam da si i ti isto osecao, bezao si, izbegavao da me pogledas, jer si se i ti bojao onog cega sam i ja, LJUBAVI!A onda onog dana kada smo sredjivali papirologiju na kompjuterima a opet igrom sudbine imali samo jednu stolicu, sedela sam ti u krilu, drhtali smo, osecala sam tvoje srece u grudima kako kuca kao pomahnitalo, nisam mogla da znam cije jace kuca. Dlanovi su nam su znojili, zelela sam da te zagrlim, da ti kazem koliko ljubavi imam u sebi samo za tebe, da ti kazem koliko sam sretna kad si tu, da ti kazem da obozavam tvoj osmeh i pogled pun ljubavi, ali nisam mogla. Mi smi bili razliciti svetovi i priplidali smo nekim drugim ljudima. Znam da si znao sve to i bez mojih reci, znam da si znao i da si zbog toga nestao! Bojao si se, bojao si se da ces upropasti ove vec upropastene brakove, moj i tvoj! Otisao si one veceri i nikada te vise nisam videla, ali taj osecaj ljubavi je jos u meni i ostace u mom srcu sve dok budem ziva! Cujem dosta o tebi svakog dana, cujem da pricas da bi voleo da se samo jos jednom vidimo, makar i u prolazu, da osetis jos jednom ono lupanje srca i one LEPTIRICE u stomaku! Kazes da smo se sreli u pogresno vreme! Nikada me nisi poljubio, jer bili smo zabranjeni jedno drugom, ali jednom sam osetila tvoje ruke na mom struku i jos ih osecam, nocima ih sanjam i zelim. Ne ja nesmem da te volim, znam da ne smem ali ne mogu prestati Sasa. Molim te nestani iz mojih snova, ne muci me vise!!! Ne smem da te volim a ipak VOLIM TE.
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubavforum.serbianforum.info
 
A ipak VOLIM TE.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav Forum :: Price-
Skoči na: