Ljubav Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav Forum

Slike-Stihovi-Price-Pesme
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SAMO ZA TEBE

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.04.2015
Godina : 38
Lokacija : Negotin,Istocna Srbija

SAMO ZA TEBE Empty
PočaljiNaslov: SAMO ZA TEBE   SAMO ZA TEBE Icon_minitimePet Apr 17, 2015 10:15 pm

Za Božić su uvek stari govorili: „Valja se započeti nešto, ako danas uradiš, cele će godine biti tako“. Taj veliki hrišćanski praznik je i idealan za praštanja i iskrenost. Tako sam odlučio uraditi nešto što želim od kada sam je video. Samo sam želeo bar neki trenutak provesti sa njom, reći joj koliko mi znači i da je sve što želim u životu i da ništa više od njenog poljupca i zagrljaja i ne želim na ovome svetu. Znam da sam je gušio, da sam još ranije izgubio njeno poverenje, ali nikada iskreniji nisam bio i odlučniji. Često je posle razočaranosti sa mnom znala da me izbegne i da se ne vidimo danima, a ja sam se nadao da se to ne ponovi samo danas, samo ne na Božić. Iako je sve slutilo da se ni danas nećemo videti, ipak su moje želje uslišene. Došla je ispred zgrade, prelepa kao i uvek i sedeli smo u autu i pričali. Posle ko zna koliko vremena dobio sam poklon od nje. Sve je podsećalo na najsrećnije momente I uživao sam u svakoj sekundi I znam da ću I ovaj dan pamtiti zauvek. Na rastanku joj rekoh: “Izvini”, pitala me: “Zašto?”, a onda je poljubih prvi put posle skoro osam meseci. Iako sam to činio I ranije, nikada mi ne bi bilo dosta ljubljenja sa tom najlepšom devojkom. Znam da nisam još dobio ono što želim, ali I da ću večeras posle ko zna koliko dana zaspati srećniji I još odlučniji da nikada ne odustanem da se borim za ljubav najposebnije devojke na svetu. Znam da bi mnogi odustali još odavno, ali od iste te lepotice sam I naučio da se ne poredim ni sa kim. Ova kratka priča je samo za tebe srećo moja jedina. Zauvek ću te voleti i nadam se da su „stari“ u pravu i da će svaki dan biti zajednički i lep kao današnji, prožet poljupcima i zagrljajima…
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubavforum.serbianforum.info
 
SAMO ZA TEBE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  “Samo jedna noć”
» dovoljne su samo reci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav Forum :: Price-
Skoči na: