Ljubav Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav Forum

Slike-Stihovi-Price-Pesme
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nisam više ona ista devojčica

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.04.2015
Godina : 38
Lokacija : Negotin,Istocna Srbija

Nisam više ona ista devojčica Empty
PočaljiNaslov: Nisam više ona ista devojčica   Nisam više ona ista devojčica Icon_minitimePet Apr 17, 2015 9:00 pm

Odrasla sam, sazrela i neverovatno ojačala i sve to zahvaljujući borbenosti i želji da uspem, čak i bez tebe. Sećam se koliko sam nekada bila slaba i koliko me je strah nekada lako savlađivao
Muzika, čaša crvenog vina i sjaj u našim očima… Slika koju i danas nosim sa sobom gde god da krenem. To je nešto što mi daje nadu, što me drži i uverava da će se ona noć nekada ponoviti. Iako smo suviše daleko i bez obzira na to što su nam se putevi razišli, ja i dalje sanjam o našem ponovnom susretu. Ti i ja, naša pesma, čaša vina i taj divan i zagonetan sjaj u očima koji ne mogu da zaboravim.
Da li znaš da u snu čujem tvoj glas, osećam tvoj dodir i tople usne, kao da si tu? Da li znaš da nema dana a da ne pomislim na tebe i nema noći a da se ne pomolim za tvoju sreću? Međutim, prolaze godine, a i ja sam se promenila. O, da! Nisam više ona ista devojčica koja se plaši svakog novog izazova, koja se plaši daljine, rastanka i odlaska.
Odrasla sam, sazrela i neverovatno ojačala i sve to zahvaljujući borbenosti i želji da uspem, čak i bez tebe. Sećam se koliko sam nekada bila slaba i koliko me je strah nekada lako savlađivao. Plašila sam se svega što me je delilo od tebe, mrzela sam svaki kilometar između nas. Ali sada nije tako.
Sada uživam u svojoj borbi, željna novih pobeda, željna tebe. Da li znaš da si moja podrška, moj pratilac na svakom koraku, moja amajlija na svakom putu? Taman kada pomislim da odustanem, ja se prisetim tebe, tvog predivnog osmeha i onog sjajnog pogleda, i veruj mi, tada dobijem neopisivu volju i želju za pobedom, kao da se borim za tebe.
Taj osećaj je neopisiv, to samo mogu da osetim. Tek tada vidim koliko u meni ima sreće, koliko tu ima ljubavi koja tinja, i veruj mi, nju čuvam samo za tebe.
Znaš, moj put ka uspehu jeste težak, ali ja hrabro koračam i ne plašim se više ničega, jer verujem da negde daleko postojimo mi, do pola ispijena čaša vina, naše pesme koje me vraćaju u jedno toplo leto, musaka i tvoja rečenica: Tebi tako divno sijaju oči.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubavforum.serbianforum.info
 
Nisam više ona ista devojčica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav Forum :: Price-
Skoči na: