Ljubav Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav Forum

Slike-Stihovi-Price-Pesme
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  JEDINA MOJA

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 218
Datum upisa : 17.04.2015
Godina : 38
Lokacija : Negotin,Istocna Srbija

 JEDINA MOJA Empty
PočaljiNaslov: JEDINA MOJA    JEDINA MOJA Icon_minitimePet Apr 17, 2015 8:09 pm

Dolazi poruka sa nepoznatog broja, cekam te na starom mjestu JEDINA MOJA..Sa srecom na licu otrcah tamo na to nase mjesto staro, kad tamo na starom mjestu nikoga nema,pomislih u sebi to je bila prevara neka..Tuga na moje lice pade pokoja se suza sprema da padne.Podigoh glavu pomislih u sebi ON nije dosao meni vec je otisao u narucje drugoj zeni.Podjjoh da krenem..kad odjednom neka crna kola stadose ispred mene…Iz tih kola gle cuda izlaz moja JEDINA LJUBAV..Stjedoh da ti pritrcim , da te zagrlim poljubim da ti kazem koliko te volim…Al srce mi nije dalo koda mi rece cekaj jos malo samo malo ..Priso si mi pruzio ruku ko nekom svom starom drugu.Pocela sam ti pricati kako je meni i sta cujem da se prica o tebi.Sve si to ti porekao zato sam ti zahvalna jer mi je kamen sa srca pao i sto nisi pogazio ono sto si obecao.Prico si i ti o sebi o svojoj sreci sto sa njome djelis.Rekao si da si joj prsten kupio posle tih rijeci mene si zaggrlio i poljubio…Htjedoh da te odbijem ali nisam mogla jer sam i ja htjela tebe da ljubim ZELJO MOJA…Posle poljubaca obece si mi svoj prsten donjeti kad budemo se opet mogli vidjeti..Vidjeli se nismo vise …
MOJA DUSA ZA TEBE NIKAD NECE PRESTATI DA DISE
OVE RUKE CE SAMO ZA TEBE STIHOVE PISATI
MOJA LJUBAV CE SAMO TEBI PRIPASTI
ZATO TI OVDJE OBECAVAM DA CU TE VJECNO VOLJETI I DA TE NIKAD U ZIVOTU NECU I NEMOGU PREBOLJETI …….. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://ljubavforum.serbianforum.info
 
JEDINA MOJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav Forum :: Price-
Skoči na: